Autokľúče

Výroba, opravy/servis a kódovanie

Stratili ste kľúč od auta?

Zabuchli ste si kľúče v aute?

Nezúfajte a zavolajte nám.

Sme zámočníctvo, ktoré sa špecializuje na otváranie zamknutých / zabuchnutých áut a na výrobu autokľúčov.

Vyrábame autokľúče a motokľúče pre všetky typy áut a motoriek!

Výroba autokľúča

Auto-zámočníci po celom západnom a strednom Slovensku

Naše služby

Výroba autokľúčov a ich kódovanie

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť dať si vyrobiť nový autokľúč aj s imobilizérom a diaľkovým ovládaním za výhodnú cenu. Kódujeme aj inteligentné (bezkľúčové) kľúče. Ponúkame taktiež možnosť výmeny starších pevných kľúčov za novšie, pekné vyskakovačky. Pri všetkých stratených kľúčoch vieme vyfrézovať kľúč aj podľa kódu.

Servis/opravy autokľúčov a diaľkových ovládačov

Máte poškodený obal, nefunkčnú elektroniku alebo slabú batériu v autokľúči? To pre nás nie je žiaden problém. Opravujeme poškodené autokľúče, vymieňame poškodené obaly diaľkových ovládačov, opravujem tlačítka, meníme mikrospínače, vymieňame baterky. Niektoré opravy vieme urobiť na počkanie. Pre zistenie dostupnosti, ceny a termínu dodania nám zavolajte alebo vyplňte kontaktný formulár.

Recenzie

Marek Masný: „Profesionálna práca. Otvorili mi zabuchnuté dvere auta za pár minút a vyrobili nový autokľúč, lebo som nemal žiaden náhradný. Ďakujem ešte raz.“

Poskytujeme rýchle, kvalitné a spoľahlivé služby so zárukou. Ostané recenzie nájdete na našom Google firemnom profile.

Zámočníctvo - recenzie

Výroba autokľúča